Listy okręgu oficjalnie zarejestrowane!

Listy okręgu oficjalnie zarejestrowane!

Nasz okręg do tych wyborów wystawił pełną listę, na której znalazło się 24 potencjalnych pretendentów  na posłów. Lista została oparta w zdecydowanej większości o kandydatów znanych lokalnie, udowadniając, że nasze struktury są bardzo okazałe i sięgają do każdej części okręgu.

Jedynką na liście jest Klaudia Witczak, która jednocześnie pełni funkcję Prezesa naszego okręgu; od wielu lat działa w strukturach partyjnych, których Prezesem jest Janusz Korwin – Mikke, co potwierdzają starty do Parlamentu Europejskiego oraz sejmiku w naszym województwie.

Pozostałe miejsca zajęte zostały zarówno przez członków Partii KORWiN jak i osoby niezależne, które utożsamiają się z naszymi poglądami i chcą daleko idących zmian w naszym kraju. Byliśmy również otwarci na inne wolnościowe środowiska, co potwierdza kandydatura Tomasza Elbla, członka Kongresu Nowej Prawicy.

Pełną listę kandydatów znaleźć możecie na oficjalnej stronie PKW, bliżej sylwetki kandydatów przedstawiać będziemy w najbliższych dniach podczas licznych inicjatyw, nad którymi pracujemy już od jakiegoś czasu.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *